Orden Tercera

Verdejo 2024
Geproefd op 9 mei 2025

Olijk ogende fles. Vrolijk stemmende verdejo.

Nu de markt wordt overspoeld met wit van deze druif dat niet uit zijn oorsprongsregio Rueda komt worden we zodoende helaas vaak getrakteerd op eendimensionale verschijning.

Deze van Orden Tercera presenteert zich hoe verdejo is bedoeld: meloen, groene appel, bladbittertjes, snufje witte peper en spatgrage limoen.

Volop energie en meer dan in orde.

wine-score-star

2024

Wit
- Rueda - Spanje
Producent: Orden Tercera verdejo >
13%
medium
Te koop bij Prijs
Sauter Wijnen € 8.75
wijn spijs icon Wat eten we er bij?
Tuinboontjes, Risotto pompoen, Groene asperges, Lauwwarme aardappelsalade met asperges en ei, Rijstsalade met tonijn, Rode kool met appeltjes, Gezonde salade met spelt, snijbonen en halloumi, Inktvis 'a la plancha', Spinaziesalade met biet en geitenkaas, Doperwtensoep met waterkers
Sluiten ×

Schrijf je in voor de Nieuwsbrief

Alle goed scorende week-aanbiedingen, de wijnevent kalender en wekelijks tientallen nieuw geproefde wijnen! Met informatie en tips over de beste wijnen op de Nederlandse schappen.