Dit is de go-to-rosé bij de Lidl. Verfrissend, verkwikkend, jong en fruitig. Verwacht geen wonderen voor die drie piek. Op het etiket staat Ferry de roze flamingo. Hij drinkt liever bier dan een baco.
2024
| Te koop bij | Prijs |
| Lidl | € 2.99 |
|
|
| Spaghetti met gerookte zalm, rucola en kappertjes, Kip Piri Piri ovenschotel, Ansjovisfilet, Kip Piri piri, Steak Tartare, Salade, Vis gestoofd, Brandade, Salade jet tomaat en pijnboompitten, Nasi goreng |
Alle goed scorende week-aanbiedingen, de wijnevent kalender en wekelijks tientallen nieuw geproefde wijnen! Met informatie en tips over de beste wijnen op de Nederlandse schappen.
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij technologieën zoals cookies om informatie over je apparaat op te slaan en/of te raadplegen. Hierdoor kunnen we o.a. onze site verbeteren en optimaliseren. Meer over ons cookiebeleid vind je hier.