Nieuwe biologische variant van sauvignon blanc van het huis Undurraga. Zachte mildfrisse ietwat bloemige wijn. Minder appeltjes dan in de niet-biologische variant. Toepasselijk dat de bloemetjes ook het etiket sieren.
2024
| Te koop bij | Prijs |
| Albert Heijn | € 5.99 |
|
|
| Spaghetti marinara met garnalen en zeevruchten, Zalm, Poké bowl met spicy tuna, Pasta met gebakken zalm, verse tuinbonen en citroen, Tonijn rauw, Quiche, Rode mul, Doperwtensoep met waterkers, Kikkererwten-preisoep, Boerenkool met zalm |
2024
| Te koop bij | Prijs |
| Albert Heijn | € 5.99 |
Alle goed scorende week-aanbiedingen, de wijnevent kalender en wekelijks tientallen nieuw geproefde wijnen! Met informatie en tips over de beste wijnen op de Nederlandse schappen.
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij technologieën zoals cookies om informatie over je apparaat op te slaan en/of te raadplegen. Hierdoor kunnen we o.a. onze site verbeteren en optimaliseren. Meer over ons cookiebeleid vind je hier.