De Maestro aan het werk. Dat wordt nablijven. Bijt je dan maar vast in de tannines. Zondoorstoofd, bosbessenjam, dubbele espresso. Geen strafwerk. Mede dankzij deze keer eens mooi droog. Wat zeker geen garantie is in de hak van de laars.
2023
| Te koop bij | Prijs |
| Lidl 4.99 euro/stuk nu 25% korting | |
|
|
| Linguine met venkelworst en gekarameliseerde tomaten, Siciliaanse caponata, Pasta met spinazie en bacon, Spaghetti Bolognese, Tikka Traybake met kip, bloemkool en trostomaatje, Turkse keuken, Orechiette met feta en olijven, Orechiette met venkelworst en wilde spinazie, Stracotto, Leidse kaas, van jong tot oud |
2023
| Te koop bij | Prijs |
| Lidl 4.99 euro/stuk nu 25% korting | |
Alle goed scorende week-aanbiedingen, de wijnevent kalender en wekelijks tientallen nieuw geproefde wijnen! Met informatie en tips over de beste wijnen op de Nederlandse schappen.
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij technologieën zoals cookies om informatie over je apparaat op te slaan en/of te raadplegen. Hierdoor kunnen we o.a. onze site verbeteren en optimaliseren. Meer over ons cookiebeleid vind je hier.