Is dat nou nodig, weer een nieuwe supermarktprimitivo?
Niet echt natuurlijk, maar dit is wel een fijn exemplaar, met onder al die zuidelijke zonnigheid, die zwoele warme geuren en smaken ook fijn wat pit en beet.
2023
Te koop bij | Prijs |
Albert Heijn | € 6.65 |
|
Tikka Traybake met kip, bloemkool en trostomaatje, Pasta met spinazie en bacon, Pappardelle met pompoen, knoflook en chili, Stracotto, Leidse kaas, van jong tot oud, Linguine met venkelworst en gekarameliseerde tomaten, Spaghetti Bolognese, Turkse keuken, Orechiette met feta en olijven, Geroosterde paprika pasta |
2023
Te koop bij | Prijs |
Albert Heijn | € 6.65 |
Alle goed scorende week-aanbiedingen, de wijnevent kalender en wekelijks tientallen nieuw geproefde wijnen! Met informatie en tips over de beste wijnen op de Nederlandse schappen.
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij technologieën zoals cookies om informatie over je apparaat op te slaan en/of te raadplegen. Hierdoor kunnen we o.a. onze site verbeteren en optimaliseren. Meer over ons cookiebeleid vind je hier.