El Hombre Bala

2020
Geproefd op 15 juli 2024

El Hombre Bala, met een besnorde Superman op het etiket, komt uit Madrid en blijkt bij nader onderzoek vervaardigd te zijn van druif garnacha, beter bekend als grenache. Gewoonlijk, of z'n wijn nu uit Spanje of Zuid-Frankrijk komt, uw vertrouwde leverancier van gul kersenfruit voor een  pinpasvriendelijk prijsje.

Maar garnacha kan meer. Heeft net als Clark Kent verborgen krachten. In Châteauneuf-du-Pape, en hier, van 40 tot 90 jaar oude garnachastokken een jaar opgevoed in vaten van 500 liter. Dan krijg je al dat kersenfruit in een zeer verfijnde uitvoering met tal van subtiele nuances. Lichter van kleur, dieper van geur en smaak. Zijdezacht als bourgogne. Prachtige zuren. Weelderig en diepzinnig.

 

wine-score-star

2020

Rood
- Vinos de Madrid - Spanje
Producent: El Hombre Bala garnacha >
14,5%
vol
Biologisch
Duurzaam
Sterwijn
De Groene Hamersma
Te koop bij Prijs
Best of Wines € 26.50
wijn spijs icon Wat eten we er bij?
Spaanse kip met paprikasaus, Coq au Vin, Thaise biefstuk salade, Kip met paprika’s, Tikka Traybake met kip, bloemkool en trostomaatje, Parelhoen met champignons en paprika
wine-score-star

2020

Rood
- Vinos de Madrid - Spanje
Producent: El Hombre Bala
garnacha >
14,5%
vol
Biologisch
Duurzaam
Sterwijn
De Groene Hamersma
Te koop bij Prijs
Best of Wines € 26.50
Sluiten ×

Schrijf je in voor de Nieuwsbrief

Alle goed scorende week-aanbiedingen, de wijnevent kalender en wekelijks tientallen nieuw geproefde wijnen! Met informatie en tips over de beste wijnen op de Nederlandse schappen.