Zeer aanwezige, overdadig geparfumeerde viognier. Zwoel, wulps, weelderig. Op zich niks mis mee, maar verfijnd en ingetogen is anders.
2023
| Te koop bij | Prijs |
| Gall & Gall | € 7.99 |
|
|
| Garnalen in Pernodsaus met peultjes en rode paprika, Soba Noedels, Uientaart, Salade met gegrilde peer en burrata, Peer- en vijgensalade met kabeljauwlever en sinaasappeldressing, Tajine, Bapao, Ovenschotel met witlof met kip in roomsaus, Tajine, kip, abrikoos en sinaasappel, Geglaceerde worteltjes met honing |
2023
| Te koop bij | Prijs |
| Gall & Gall | € 7.99 |
Alle goed scorende week-aanbiedingen, de wijnevent kalender en wekelijks tientallen nieuw geproefde wijnen! Met informatie en tips over de beste wijnen op de Nederlandse schappen.
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij technologieën zoals cookies om informatie over je apparaat op te slaan en/of te raadplegen. Hierdoor kunnen we o.a. onze site verbeteren en optimaliseren. Meer over ons cookiebeleid vind je hier.