Blush, dat kan wel eens de naam zijn van laf fruitige rosé die halfhartig naar de snoepjeswinkel geurt, maar deze blush hoeft zich nergens blozend voor te schamen. Vriendelijk vol rood fruit, opgewekt van smaak, fris en sappig droog van afdronk. En dat alles in zo'n gezellige doos-met-tapkraantje.
2023
| Te koop bij | Prijs |
| Aldi | € 11.49 |
|
|
| Leerdammer, Lam curry, Kip uit de oven met citroen en groene kruiden, Tapenade, Gezonde pasta met spinazie en tomaat, Fritto Misto, Vis gestoofd, Tapas, Canneloni rolletjes, Zweedse gehaktballetjes met Rösti |
Alle goed scorende week-aanbiedingen, de wijnevent kalender en wekelijks tientallen nieuw geproefde wijnen! Met informatie en tips over de beste wijnen op de Nederlandse schappen.
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij technologieën zoals cookies om informatie over je apparaat op te slaan en/of te raadplegen. Hierdoor kunnen we o.a. onze site verbeteren en optimaliseren. Meer over ons cookiebeleid vind je hier.