Jumbo Streekselectiewijnen

Lugar de Conchas 2024
Geproefd op 4 april 2025

Lugar de Conchas, ofwel plaats waar de schelpen gevonden worden. Dat is niet evident op een Spaanse hoogvlakte op een paar honderd kilometer uit de kust. Op het etiket staat een kleine Sint Jacobsschelp. Mogelijk verwijst die naar de camino richting Santiago de Compostella, die door die schelp wordt gesymboliseerd.

Hoe dan ook, de wijn mag er wezen. Een licht strogele gebottelde lentebries. Mooie zuren, een appeltje, wat stervrucht, beetje kruisbes en een aangenaam bittertje. Op herhaling als sterwijn.

wine-score-star

2024

wine-score-star

2023

Wit
- Rueda - Spanje
Producent: Jumbo Streekselectiewijnen verdejo >
13,5%
licht
Sterwijn
Te koop bij Prijs
Jumbo € 6.99
wijn spijs icon Wat eten we er bij?
Romige venkelsoep met prei, Plantaardige Bastilla, Rode kool met appeltjes, Gebakken rijst met ei, spinazie en avocado - arroz de vida, Gefrituurd eten, Gezonde salade met spelt, snijbonen en halloumi, Quinoa salade met ahlloumi, pecannnoten en radijs, Teriyaki Tofusalade met knapperige groenten en udonnoedels, Pasta Alfredo, Inktvis 'a la plancha'
Sluiten ×

Schrijf je in voor de Nieuwsbrief

Alle goed scorende week-aanbiedingen, de wijnevent kalender en wekelijks tientallen nieuw geproefde wijnen! Met informatie en tips over de beste wijnen op de Nederlandse schappen.