Rijke volle donkere kersen, kruiden, wat vanille en een beetje bittere chocolade. Duidelijk voller en aansprekender dan zijn broertje dat het zonder riserva-aanduiding moet doen. Meer wijn voor hetzelfde geld.
2021
2019
| Te koop bij | Prijs |
| Hoogvliet | € 5.29 |
|
|
| Linzen dahl, Pizza Pepperoni, Geroosterde knolselderij met worst en venkel, Polenta met venkel en wildzwijnworst, Biefstuk met blauwe kaas, Minestrone soep, Ansjovisfilet, Pot au feu, Tomaten, Ramen met paddenstoelen |
Alle goed scorende week-aanbiedingen, de wijnevent kalender en wekelijks tientallen nieuw geproefde wijnen! Met informatie en tips over de beste wijnen op de Nederlandse schappen.
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij technologieën zoals cookies om informatie over je apparaat op te slaan en/of te raadplegen. Hierdoor kunnen we o.a. onze site verbeteren en optimaliseren. Meer over ons cookiebeleid vind je hier.