Uit de Rueda nu eens niet een wijn van alleen verdejo, maar een blend van twee druiven. Hier zorgt de viure (lokale naamsvariant van de macabeo) voor de zachtheid en de rondheid, en de verdejo voor de frisheid en de zuren, Als de zon en de sneeuw, zeg maar. Dat verklaart misschien wel de goed gekozen naam van de wijn. Citrus en een botertje, samen in het glas.
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2017
| Te koop bij | Prijs |
| Albert Heijn | € 5.29 |
|
|
| Gefrituurd eten, Ovenschotel met zoete aardappel en andijvie, Broccolirijst met kip en witte asperges, Lauwwarme aardappelsalade met asperges en ei, Zomerse inktvissalade, Groene shakshuka met extra veel groente, Doperwtensoep met waterkers, Courgettesoep met maïs, spinazie en rijst, Plantaardige Bastilla, Jambon persillé |
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2017
| Te koop bij | Prijs |
| Albert Heijn | € 5.29 |
Alle goed scorende week-aanbiedingen, de wijnevent kalender en wekelijks tientallen nieuw geproefde wijnen! Met informatie en tips over de beste wijnen op de Nederlandse schappen.
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij technologieën zoals cookies om informatie over je apparaat op te slaan en/of te raadplegen. Hierdoor kunnen we o.a. onze site verbeteren en optimaliseren. Meer over ons cookiebeleid vind je hier.