AH Excellent Selectie

Chardonnay 'De Dal' 2026
Geproefd op 22 oktober 2026

Chardonnay de Dal heeft al een hele tijd geleden de weg omhoog gevonden. Gulle chardonnay uit de AH Excellent Selectie vol deftige smaken dankzij een excellente houtopvoeding. Zacht en romig, vol rijp fruit, het geheel doorweven met fijne zuren.

Blij dat de Excellent Selectie het grauwe literflesniveau al een tijdje ontstegen is. En nou niet gaan zeuren dat ‘die huiswijnen van vroeger geen vijftien gulden kostten, want dat ís zeven euro van nu!’ In het guldentijdperk was er geen enkele Zuid-Afrikaanse wijn op dit niveau, en voor chardonnay van waar dan ook zo sjiek smakend als deze legde je al gauw het dubbele neer.

wine-score-star

2026

wine-score-star

2025

wine-score-star

2024

wine-score-star

2022

wine-score-star

2020

Wit
- Robertson - Zuid-Afrika
Producent: AH Excellent Selectie chardonnay >
13,5%
medium
Te koop bij Prijs
Albert Heijn € 6.99
wijn spijs icon Wat eten we er bij?
Biefstuk met bearnaise, Kip gegrild, Broodje kip, Griet, Fruit de Mer, Kalfsoester, geroosterde spitskool, krieltjes en walnotenjus, Romige maissoep, Mac & Cheese met broccoli, Romige kippensoep met kokosmelk en kurkuma, Bisque
Sluiten ×

Schrijf je in voor de Nieuwsbrief

Alle goed scorende week-aanbiedingen, de wijnevent kalender en wekelijks tientallen nieuw geproefde wijnen! Informatie en tips over de beste wijnen op de Nederlandse schappen, met tegenwoordig ook alcoholvrije tips.