Primitivo. Meestal niet de meest genuanceerde wijn, maar hij is hier van goede wil. Levert z'n vertrouwde warmbloedig zonnige geuren en smaken, rijp fruit, kruiden, specerijen. Een mondvol zuidelijke wijn om de winterkou te verdrijven.
Maar voorziet dat geheel in dit geval ook van precies voldoende frisse zuren en fijne stoere geuren van versgemalen koffiebonen en zo'n vleug haardvuur uit de verte, op een mooie winternacht. En dat ook nog voor een hartverwarmend bescheiden prijs.
2023
2022
2021
2019
| Te koop bij | Prijs |
| Plus | € 6.59 |
|
|
| Turkse keuken, Stracotto, Zoervleisj, Geroosterde paprika pasta, Linguine met venkelworst en gekarameliseerde tomaten, Pasta met spinazie en bacon, Orechiette met venkelworst en wilde spinazie, Orechiette met feta en olijven, Spaghetti Bolognese, Pappardelle met pompoen, knoflook en chili |
2023
2022
2021
2019
| Te koop bij | Prijs |
| Plus | € 6.59 |
Alle goed scorende week-aanbiedingen, de wijnevent kalender en wekelijks tientallen nieuw geproefde wijnen! Met informatie en tips over de beste wijnen op de Nederlandse schappen.
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij technologieën zoals cookies om informatie over je apparaat op te slaan en/of te raadplegen. Hierdoor kunnen we o.a. onze site verbeteren en optimaliseren. Meer over ons cookiebeleid vind je hier.