Green

Grüner Veltliner trocken 2024
Geproefd op 1 oktober 2025

Een vrolijke frisse grüner veltliner uit Niederösterreich. Green van naam en groen van smaak. Met citrus en strakke zuren, een appeltje en wat groene paprika.

Op het (hoe kan het anders met zo’n naam) groene etiket scharrelt een vrolijk kippetje rond, waarvan de reden ons ontgaat. Green is niet te verwarren met groen, in de zin van groene productiemethoden. Buiten gerecycled materiaal voor de flessen wordt deze wijn klassiek gemaakt.

wine-score-star

2024

wine-score-star

2023

wine-score-star

2022

wine-score-star

2020

wine-score-star

2018

Wit
- Niederösterreich - Oostenrijk
Producent: Green grüner veltliner >
12,5%
licht
Te koop bij Prijs
Spar € 6.99
Boon's Markt € 6.99
Hoogvliet € 5.79
Poiesz Supermarkten € 4.50
Plus € 6.99
wijn spijs icon Wat eten we er bij?
Stamppot, Gefrituurd eten, Vegetarische moussake, Knapperige groente tempura met pittige dipsaus, Groene shakshuka met extra veel groente, Tuinboontjes, Grapefruit venkelsalade, Lentepizza met asperges, doperwten en een eitje, Witte asperges met gerookte zalm, ei en botersaus, Winterse lasagne met groene groenten
Sluiten ×

Schrijf je in voor de Nieuwsbrief

Alle goed scorende week-aanbiedingen, de wijnevent kalender en wekelijks tientallen nieuw geproefde wijnen! Met informatie en tips over de beste wijnen op de Nederlandse schappen.