Van oorsprong komt Lindeman’s uit Australië. Maar voor deze rosé wordt al jaar in jaar uit uitgeweken naar Zuid-Afrika. Daar maken ze een prima rosé van onbekend druivenmateriaal. Althans het etiket geeft niets prijs. Als we onze neus – en de website van Albert Heijn – mogen geloven, dan is pinotage toch de hoofdverdachte.
Die staat garant voor rode bessen, aardbeien op siroop en rooibos. En daar kan je mee aankomen bij de firma Lindeman’s.
2025
2024
2023
2023
Te koop bij | Prijs |
Albert Heijn | € 5.29 |
|
Marokkaanse keuken, Ravioli met verse worst en tomaat, Ravioli met eidooier, ricotta en salieboter, Geroosterde knolselderij en pastinaak met citroenmayonaise, Salade met tonijn, Schelvis gerookt, Katsu curry met kipschnitzel, Tajine, Tapenade, Roerbak met groene kool en biefstukpuntjes |
2025
2024
2023
2023
Te koop bij | Prijs |
Albert Heijn | € 5.29 |
Alle goed scorende week-aanbiedingen, de wijnevent kalender en wekelijks tientallen nieuw geproefde wijnen! Met informatie en tips over de beste wijnen op de Nederlandse schappen.
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij technologieën zoals cookies om informatie over je apparaat op te slaan en/of te raadplegen. Hierdoor kunnen we o.a. onze site verbeteren en optimaliseren. Meer over ons cookiebeleid vind je hier.