Willow Bridge Estate

Chardonnay 'G1-10' 2023
Geproefd op 5 mei 2025

Buitengewoon geslaagd.

Tevens de ultieme miswijn voor wie Het Boek een warm hart toedraagt. De producent heeft de wijn vernoemd naar Genesis 1-10, aldus het achteretiket:

'And God called the dry land, Earth; and the gathering together of the waters he called Seas; and God saw that it was good.'

Nu nog even een notitie toevoegen aan het geschrift dat zijn vertegenwoordigers op aarde met hun vingers van kleine jongetjes moeten afblijven en dan zijn we best lekker bezig.

Hoe dan ook, wij geloven wij louter in Bacchus. En wij genieten ook zonder Genesis. Van een zeer goed gemaakt chardonnay, vol met sjieke geur- en smaakpunten. Notig, rokerig en fijn besnaard fruit. Associaties met puike, veel duurdere witte bourgognes dienen zich aan.

wine-score-star
Wit
- Geographe - Australië
Te koop bij Prijs
Wijnvoordeel € 14.99
wine-score-star
Wit
- Geographe - Australië
Te koop bij Prijs
Wijnvoordeel € 14.99
Sluiten ×

Schrijf je in voor de Nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van de laatste top 5, actuele supermarkt vondsten, aanbiedingen en favorieten van De Grote Hamersma! Met informatie, trends en tips over de beste wijnen op de Nederlandse schappen.