Kruger

The Forgotten Vineyards Chardonnay 2024
Geproefd op 2 mei 2025

De nieuwe jaargang van Johan Kruger. Een chardonnay van cool climate wijngaarden in de Zuid-Afrikaanse West Kaap. En uit 2024. Een jaar met extreme overstromingen, een stressvolle snelle oogst en lage opbrengsten. Kortom: een uitdagend jaar voor de wijnmaker. Dus Johan: show us your skills. 

Dit is een chardonnay in balans. Rond en met een stenige bite. Rijp en ook energiek. Vetje zeker, maar niet machtig. Gevuld en met een frisse doordrinkbaarheid. 

En ja hoor, he did it again. Het advies van de afgelopen jaren ‘zonder aarzelen aanschaffen’ kan blijven staan. 

wine-score-star
Wit
- Coastal Region - Zuid-Afrika
Producent: Kruger chardonnay >
13,5%
vol
Te koop bij Prijs
Wijnkoperij Okhuysen € 9.95
wine-score-star
Wit
- Coastal Region - Zuid-Afrika
Producent: Kruger
chardonnay >
13,5%
vol
Te koop bij Prijs
Wijnkoperij Okhuysen € 9.95
Sluiten ×

Schrijf je in voor de Nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van de laatste top 5, actuele supermarkt vondsten, aanbiedingen en favorieten van De Grote Hamersma! Met informatie, trends en tips over de beste wijnen op de Nederlandse schappen.