Félix Lorenzo Cachazo

Caballero de Olmedo 2023
Geproefd op 28 april 2025

Caballero de Olmedo betekent letterlijk de heer uit het plaatsje Olmedo. Dan zitten we op veertig minuten rijden ten zuiden van Valladolid. Nog nooit van gehoord? Dat kan kloppen, want behalve de heer, wonen er nog slechts 3.673 inwoners in Olmedo.

Die zullen op hun tijd allemaal wel eens een glas van deze verdejo drinken. Als ze slim zijn schenken ze hem bij de tapas, in combinatie met manchego, venusschelpen, calamares, pimientos de padrón of een venkelsalade met sinaasappel.

Daarbij komen de groene appels, citrusvruchten en de tropische touch het beste tot zijn recht. Ook geschikt als aperitivo in het zonnetje. Dit is namelijk het type wit, waarvan je zou hopen dat ze het per glas schenken bij het terras bij jou op de hoek.

wine-score-star
Wit
- Rueda - Spanje
Producent: Félix Lorenzo Cachazo verdejo >
12,5%
medium
Te koop bij Prijs
Anfors-Imperial € 8.95
wine-score-star
Wit
- Rueda - Spanje
Producent: Félix Lorenzo Cachazo
verdejo >
12,5%
medium
Te koop bij Prijs
Anfors-Imperial € 8.95
Sluiten ×

Schrijf je in voor de Nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van de laatste top 5, actuele supermarkt vondsten, aanbiedingen en favorieten van De Grote Hamersma! Met informatie, trends en tips over de beste wijnen op de Nederlandse schappen.