La Grange de l’Oncle Charles

mille lieux sur peaux 2023
Geproefd op 18 november 2024

Fieldblend. Een eclectische mengelatie van zo'n beetje alle druiven waarmee de Elzas zich op voorstaat.

Tot ons gebracht vanuit de schuur van ome Charles die Morgane Stoquert et Jérôme François hebben omgetoverd tot feestlocatie voor de gevorderde smaakpapillen. Hier maken zij hun atypische, off the road, bijkans regelvrije Elzassers, veelal van stokoude (80-100 jaar) stokken.

In dit geval staan alle seinen op oranje en proeven we een van de betere orange wines. Met gedroogde abrikoos, gember gluurt om de hoek, marmelade bittert wat, bedruivigheid alom, zachte zuren, wat mysterieuze kruiderij die we eerder in de souq zouden zoeken dan in de Elzas, fijne zuren.

wine-score-star

2023

Wit
- Alsace - Frankrijk
Te koop bij Prijs
Bolomey Wijnimport € 28.00
wijn spijs icon Wat eten we er bij?
Gefrituurd eten, Tikka Traybake met kip, bloemkool en trostomaatje, Risotto pompoen, Quiche met gekarameliseerde ui
Sluiten ×

Schrijf je in voor de Nieuwsbrief

Alle goed scorende week-aanbiedingen, de wijnevent kalender en wekelijks tientallen nieuw geproefde wijnen! Met informatie en tips over de beste wijnen op de Nederlandse schappen.