Kraakzuivere chenin blanc met een fikse portie peer en meloen en een buigzame ruggengraat van zinderende zuren. Zit de Five al in de klok?
2022
Te koop bij | Prijs |
Wineguys | € 6.95 |
|
Quiche met geroosterde spruiten en blauwe kaas, Forel, Vegan pompoenrisotto met wortel en gember, Salade met peer, pecannoten en blauwe kaas, Poke bowl zalm, Pasta met crispy chili olie en kimchi, Varkenswang, Slow-cooked aardappelschotel met appel en worst, Vijgen herfstsalade, Mexicaanse burrito bowl |
2022
Te koop bij | Prijs |
Wineguys | € 6.95 |
Alle goed scorende week-aanbiedingen, de wijnevent kalender en wekelijks tientallen nieuw geproefde wijnen! Met informatie en tips over de beste wijnen op de Nederlandse schappen.
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij technologieën zoals cookies om informatie over je apparaat op te slaan en/of te raadplegen. Hierdoor kunnen we o.a. onze site verbeteren en optimaliseren. Meer over ons cookiebeleid vind je hier.