Buscareto

2023
Geproefd op 5 mei 2024

Sergio Herman zelf is natuurlijk het bekijken waard, maar toen we een keer in hetzelfde visrestaurant bleken te lunchen, zaten we vooral te loeren naar de fles op z’n tafel. Geen rock’n’roll-wijn, geen ruige puurnatuurwijn. Een zeer klassieke, bijna wat burgerlijke Italiaanse witte wijn.

Maar dan in een perfecte uitvoering. Fijn fruit, de geur van een lentebuitje, en in de afdronk amandelen, een venkelvleug bovendien en een verademing in vergelijking met veel opgepoetste witte die ons proefpad kruisen.

Braaf van naam, spannend van smaak.

wine-score-star

2023

wine-score-star

2019

Wit
- Verdicchio dei Castelli di Jesi - Italië
Producent: Buscareto verdicchio >
12,5%
medium
Te koop bij Prijs
Wijnkoperij Okhuysen € 10.20
wijn spijs icon Wat eten we er bij?
Vitello tonnato, Hele geroosterde bloemkool met citroen en geitenkaas, Koolrolletjes gevuld met linzen, Calamari, Gebakken spitskool met misoboter van de BBQ, Pasta Sardines, Tikka Traybake met kip, bloemkool en trostomaatje, Risotto asperges, Gefrituurd eten, Gegratineerde sperziebonen
Sluiten ×

Schrijf je in voor de Nieuwsbrief

Alle goed scorende week-aanbiedingen, de wijnevent kalender en wekelijks tientallen nieuw geproefde wijnen! Met informatie en tips over de beste wijnen op de Nederlandse schappen.