La Chardoisie

La Petite Chardoisie 2022
Geproefd op 7 april 2024

De kleine Chardoisie levert voor z’n kleine prijsje een sauvignon van formaat. Een sauvignon zoals je ‘m slechts langs de lange Loire vindt. Grassig, groen. Kruisbes, kattepis. Druiven, dauw. Krijt, kalk. Lekker ouderwets laag in alcohol. Wijn uit de tijd dat je tijdens de Tour de France snel in een passerende dorpskroeg een vin blanc nam en gesterkt weer doorpeeste. Strakdroog wit vol avontuur en karakter en terroir. Geen kattepis.

wine-score-star

2022

wine-score-star

2019

Wit
- Vin de France - Frankrijk
Producent: La Chardoisie sauvignon blanc >
11,5%
medium
Sterwijn
Vegan
De Groene Hamersma
Te koop bij Prijs
Jumbo België € 6.79
wijn spijs icon Wat eten we er bij?
Linguine met citroen, Griet, Aardappelsalade, Pad Thai met kip, Zeevruchten, Tagliatelle met spinazie en tofu, Japanse keuken, Pasta overnschotel met tonijn, peultjes en kastanjechampignons, Poke bowl zalm, Teriyaki Tofusalade met knapperige groenten en udonnoedels
Sluiten ×

Schrijf je in voor de Nieuwsbrief

Alle goed scorende week-aanbiedingen, de wijnevent kalender en wekelijks tientallen nieuw geproefde wijnen! Met informatie en tips over de beste wijnen op de Nederlandse schappen.