Chardonnay die als habitat nu eens de achtertuin van Venetië heeft gekozen. En daar blijkt het goed toeven.
Charmante chardonnay met iets eigens. En die ook laat zien dat ‘eigen’ en ‘karaktervol’ niet voorbehouden zijn aan grote witte wijnen. Deze zouden met zo’n klein prijskaartje direct van kleur verschieten. Voor ruim onder de vijf euro trakteren op exotisch fruit, perziken, amandeltjes en lekkere limoen.
2024
2023
2022
2021
| Te koop bij | Prijs |
| Albert Heijn | € 4.49 |
|
|
| Gegrilde asperges met halloumi, Kabeljauw, Pasta ovenschotel met tonijn, peultjes en kastanjechampignons, Lasagna met courgette en ricotta, Poké bowl met spicy tuna, Kip croustillant met pikante mangosaus, Gepocheerde kip met sperziebonen, Snoek, Romige maissoep, Groentebrood met broccoli en olijven |
2024
2023
2022
2021
| Te koop bij | Prijs |
| Albert Heijn | € 4.49 |
Alle goed scorende week-aanbiedingen, de wijnevent kalender en wekelijks tientallen nieuw geproefde wijnen! Met informatie en tips over de beste wijnen op de Nederlandse schappen.
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij technologieën zoals cookies om informatie over je apparaat op te slaan en/of te raadplegen. Hierdoor kunnen we o.a. onze site verbeteren en optimaliseren. Meer over ons cookiebeleid vind je hier.