Ook in het verre Australië is de Italiaanse pinot grigio in opmars. En gelukkig de herboren pinot grigio, niet de pinot grigio die tot voor kort schrale slobberwijn leverde voor mensen met een sterke slokdarm.
Net als in thuisland Italië levert hij nog steeds simpel soepel sappig wit zonder poespas, maar nu wel met meer plezier.
Met meer fruit, wat bloesemgeur, een toefje kruiden, fris wat citrus. En zonder schrale zuren, zonder kale smaken.
Herboren. En is zelfs nog wat beter geworden dan de vorige versie.
2025
2024
2023
2022
| Te koop bij | Prijs |
| Albert Heijn | € 6.99 |
|
|
| Spaghetti met mosselen en venkel, Rijstsalade met tonijn, Tagliatelle met spinazie en tofu, Fish and Chips, Fritto Misto, Kaassaus, Rookkaas, Fitpizza met zalm en frisse tzatziki, Couscous salade met bloemkool, broccoli en artisjokharten, Bitterballen |
2025
2024
2023
2022
| Te koop bij | Prijs |
| Albert Heijn | € 6.99 |
Alle goed scorende week-aanbiedingen, de wijnevent kalender en wekelijks tientallen nieuw geproefde wijnen! Met informatie en tips over de beste wijnen op de Nederlandse schappen.
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij technologieën zoals cookies om informatie over je apparaat op te slaan en/of te raadplegen. Hierdoor kunnen we o.a. onze site verbeteren en optimaliseren. Meer over ons cookiebeleid vind je hier.