Beetje een deftige naam voor een alledaagse maar niet onplezierige viognier die alles keurig op zijn plek heeft zitten.
Abrikoos, perzik, een gemberpepertje en een frissigheidje in de nastoot.
Bepaald geen deftig prijskaartje overigens.
Doen ze bij Dirck niet in.
2024
2022
2021
| Te koop bij | Prijs |
| Dirck3 | € 6.49 |
|
|
| Peer- en vijgensalade met kabeljauwlever en sinaasappeldressing, Pompoen, Gele curry met vis, zoete aardappen en wortel, Kruidnagel, Kalfsoester, geroosterde spitskool, krieltjes en walnotenjus, Kip met ananas en avocado, Bapao, Thaise groene curry met kalkoen, Vegetarische lasagne met pompoen, Kip Piri piri |
2024
2022
2021
| Te koop bij | Prijs |
| Dirck3 | € 6.49 |
Alle goed scorende week-aanbiedingen, de wijnevent kalender en wekelijks tientallen nieuw geproefde wijnen! Met informatie en tips over de beste wijnen op de Nederlandse schappen.
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij technologieën zoals cookies om informatie over je apparaat op te slaan en/of te raadplegen. Hierdoor kunnen we o.a. onze site verbeteren en optimaliseren. Meer over ons cookiebeleid vind je hier.