Fijne Farina. Claudio en Elena Farina, de derde generatie ter plekke, verzorgt wederom een soepele, fijn verzorgde soave. Ook dit oogstjaar weer dik in orde.
Rijp wit fruit, een citrusvermoeden, het glurende bittertje, het zweempje amandel en de smakelijke sappigheid.
Tot in de puntjes verzorgd, droog achter de oren maar niet te.
2024
2022
2021
2017
| Te koop bij | Prijs |
| Wijnkring | € 9.95 |
|
|
| Avocadosalade met linzen en radijs, Romige courgettepasta met garnalen en kruiden, Aardappelpuree, gruyère en kabeljauw, Zuid-Amerikaans Pupusas met courgette en kaas, Risotto klassiek, Pasta met rode kool en pecorino, Courgettenestjes met een ei, Vietnamese vissoep of Bún Mãm, Spaghetti met maïs en garnalen, Risotto asperges |
2024
2022
2021
2017
| Te koop bij | Prijs |
| Wijnkring | € 9.95 |
Alle goed scorende week-aanbiedingen, de wijnevent kalender en wekelijks tientallen nieuw geproefde wijnen! Met informatie en tips over de beste wijnen op de Nederlandse schappen.
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij technologieën zoals cookies om informatie over je apparaat op te slaan en/of te raadplegen. Hierdoor kunnen we o.a. onze site verbeteren en optimaliseren. Meer over ons cookiebeleid vind je hier.