Favoritos

Chardonnay 'Reserva' 2024
Geproefd op 10 november 2024

Rondom gevulde Reserva.

Heeft de tropen aangedaan en heeft in de handbagage ananas, mango, passievrucht en banaan meegenomen. Romigheid uit de crème fraîchehoek: rondingen en toch met lekkere zuren. Wat fijner en met een hogere doordrinkfactor dan de wat ‘warmere’ 2023-oogst die we vorig jaar beoordeelden. Dat 0,5 procent lagere alcoholpercentage doet 'm goed.

Erg smakelijke wijn wederom voor dit geld.

wine-score-star

2024

wine-score-star

2023

wine-score-star

2022

wine-score-star

2019

Wit
- Colchagua Costa - Chili
Producent: Favoritos chardonnay >
13,5%
medium
Duurzaam
Vegan
De Groene Hamersma
Te koop bij Prijs
Boon's Markt € 6.49
Dekamarkt € 6.29
Plus € 6.29
Hoogvliet € 6.29
MCD € 6.49
wijn spijs icon Wat eten we er bij?
Aardappelen met olijfolie, Witte asperges met gerookte zalm, ei en botersaus, Skrei met witlof en mosterdsaus, Kip croustillant met pikante mangosaus, Schelpdieren, Pasta Sardines, Macaroni and Cheese, Pasta Salade, Orechiette met feta en olijven, Hamtaart
Sluiten ×

Schrijf je in voor de Nieuwsbrief

Alle goed scorende week-aanbiedingen, de wijnevent kalender en wekelijks tientallen nieuw geproefde wijnen! Met informatie en tips over de beste wijnen op de Nederlandse schappen.