“Wooded chardonnay” roept het etiket in chocoladeletters. Dat ruik je ook al op grote afstand.
Dit soort chardonnay kent liefhebbers en haters. De liefhebbers kunnen hun lol op. Krachtige wijn, met veel vanille en een pakje boter. Ook een bittertje als bij kamille. En niet uit de Nieuwe Wereld, maar uit de Langedoc. Dat scheelt weer een hoop reiskilometers. En centen.
Al jaren een consistente kwaliteit. Met ingang van dit oogstjaar voorzien van het duurzaamheidslabel Haute Valeur Environnementale. Mooi zo!
2025
2024
2023
2022
2021
2019
| Te koop bij | Prijs |
| Albert Heijn | € 6.65 |
|
|
| Courgettepasta met kip en spinazie, Blinde vink, Zwaardvis, Quiche, Scampi, Winterse lasagne met groene groenten, Kip Korma gehaktballetjes, Venkelschotel met aardappel, Vegetarische BBQ geroosterde groenten met kikkererwten, Thaise vegan curry |
2025
2024
2023
2022
2021
2019
| Te koop bij | Prijs |
| Albert Heijn | € 6.65 |
Alle goed scorende week-aanbiedingen, de wijnevent kalender en wekelijks tientallen nieuw geproefde wijnen! Met informatie en tips over de beste wijnen op de Nederlandse schappen.
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij technologieën zoals cookies om informatie over je apparaat op te slaan en/of te raadplegen. Hierdoor kunnen we o.a. onze site verbeteren en optimaliseren. Meer over ons cookiebeleid vind je hier.