Aliwen, de heilige boom, waait dit oogstjaar vrolijk en vief mee met een frisse wind.
Minder nadrukkelijk en fors dan het voorgaande oogstjaar. Bevalt zodoende beduidend beter.
In ieder geval wel bij liefhebbers die blij worden van chardonnay met sappig, licht exotisch fruit, flink wat citrus en een hapje roze grapefruit.
2024
2023
2022
2020
2019
2018
Te koop bij | Prijs |
Albert Heijn | € 6.65 |
|
Bouillabaisse, Burrito, Traybake met aardappel, spinazie en ei, Ravioli met eidooier, ricotta en salieboter, Romige bloemkoolpasta, Aloo Gobi, Vis in botersaus, Scandinavisch smørrebrød met biet en ei, Groene asperges en radijsjes met pistache-bosuipesto, Garnalen gegrild |
2024
2023
2022
2020
2019
2018
Te koop bij | Prijs |
Albert Heijn | € 6.65 |
Alle goed scorende week-aanbiedingen, de wijnevent kalender en wekelijks tientallen nieuw geproefde wijnen! Met informatie en tips over de beste wijnen op de Nederlandse schappen.
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij technologieën zoals cookies om informatie over je apparaat op te slaan en/of te raadplegen. Hierdoor kunnen we o.a. onze site verbeteren en optimaliseren. Meer over ons cookiebeleid vind je hier.