Terra d’Alter

Telhas Branco 2020
Geproefd op 16 september 2023

Viognier wil nog wel eens lomp en plomp uitpakken. Zo niet deze. Chique Portugees. Stevige viognier, maar met onmiskenbare klasse. Vol-strakke perzik, met nog meer romig wit en geel fruit plus wat laurierdropjes in een Chanel-handtas met een gembersluiting. 

wine-score-star

2020

wine-score-star

2016

Wit
- Alentejo - Portugal
Producent: Terra d’Alter viognier >
14%
vol
Te koop bij Prijs
Wijnkring € 19.95
wijn spijs icon Wat eten we er bij?
Foe yong hai, Kippendijen met abrikozen en rijst, Bapao, Gele curry met vis, zoete aardappen en wortel, Thaise groene curry met kalkoen, Ovenschotel met witlof met kip in roomsaus, Pompoen, Kalfsoester, geroosterde spitskool, krieltjes en walnotenjus, Risotto pompoen, Wortels
Sluiten ×

Schrijf je in voor de Nieuwsbrief

Alle goed scorende week-aanbiedingen, de wijnevent kalender en wekelijks tientallen nieuw geproefde wijnen! Met informatie en tips over de beste wijnen op de Nederlandse schappen.