Paracombe

Trio of Pinots
Geproefd op 26 november 2025

Australische bubbel van goeden huize. Het trio van pinots uit de naam wordt gevormd door pinot noir, pinot blanc en pinot gris. Dus niet hetzelfde trio als in Champagne, hier nemen de pinot blanc en de pinot gris de plaats in van de chardonnay en de pinot meunier. De kleur is heel zacht zalmroze. Hij twijfelt tussen wit en rosé, maar we kiezen voor het laatste.

Voorzien van voldoende zuren en persistente mousse van kleine belletjes die voor een zacht mondgevoel zorgen. De neus is exotisch fruitig, de smaak is romig met klein rood fruit en wat perzik.

Al voert Paracombe geen duurzaamheidslabel op het etiket, in de wijngaarden wordt wel degelijk behoorlijk duurzaam gewerkt.

wine-score-star

2023

Rosé Mousserend
- Adelaide Hills - Australië
Producent: Paracombe pinot blanc >pinot gris >pinot noir >
11,5%
droog
Duurzaam
De Groene Hamersma
Te koop bij Prijs
Dave's Down Under Wijnen € 19.99
wine-score-star

2023

Rosé Mousserend
- Adelaide Hills - Australië
Producent: Paracombe
pinot blanc >pinot gris >pinot noir >
11,5%
droog
Duurzaam
De Groene Hamersma
Te koop bij Prijs
Dave's Down Under Wijnen € 19.99
Sluiten ×

Schrijf je in voor de Nieuwsbrief

Alle goed scorende week-aanbiedingen, de wijnevent kalender en wekelijks tientallen nieuw geproefde wijnen! Met informatie en tips over de beste wijnen op de Nederlandse schappen.