Numéro 20

Fragrance 2024
Geproefd op 27 april 2025

De ingenieus in het achter etiket verwerkte naam Fragrance wekt het vermoeden van een flink geparfumeerde rosé. Dat valt in dit geval echter reuze mee. Het boeket is ingetogen en verfijnd; rode bosvruchtjes worden gecomplimenteerd door Provençaalse kruiderijen. Goede frisheid, door fijne zuren. En de prettig droge afdronk zorgt dat deze wijn zich makkelijk kan meten met menig hoger geprijsde wijn uit de Franse Riviera.

wine-score-star

2024

wine-score-star

2023

Rosé
- Coteaux d’Aix-en-Provence - Frankrijk
Te koop bij Prijs
De Wijnbeurs € 9.99
wijn spijs icon Wat eten we er bij?
Geroosterde knolselderij met worst en venkel, Harissa, Andijviesalade met kappertjes, walnoot en ei, Regenboog tomaat plaattaart, Salade met tomaat, Shakshuka, Soto ayam, Broodje tonijnsalade, Vis gestoofd, Aziatische kippensoep
Sluiten ×

Schrijf je in voor de Nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van de laatste top 5, actuele supermarkt vondsten, aanbiedingen en favorieten van De Grote Hamersma! Met informatie, trends en tips over de beste wijnen op de Nederlandse schappen.