Château La Gordonne

Tête de Cuvée 2024
Geproefd op 4 april 2025

In de Provence wordt al meer dan 2000 jaar wijn gemaakt. Of dat ook meteen rosé was valt te betwijfelen, maar tegenwoordig zullen ze gek zijn om iets anders te gaan doen. Ze zij  er gewoon goed in, en laten de meeste andere streken hun hielen zien. Deze Château la Gordonne rosé is licht van kleur, maar zeker geen lichtgewicht wijn. Een goed voorbeeld van de karaktervolle rosé die in de Provence wordt gemaakt. Droog zonder te geprononceerde zuren, beetje perzik en mandarijn. Fraai. En biologisch bovendien.

wine-score-star

2024

wine-score-star

2023

wine-score-star

2021

Rosé
- Côtes de Provence - Frankrijk
Producent: Château La Gordonne cinsault >grenache >
12,5%
licht
Biologisch
De Groene Hamersma
Te koop bij Prijs
Albert Heijn € 9.29
wijn spijs icon Wat eten we er bij?
Fish and Chips, Nasi goreng, Broodje kip, Vis gestoofd, Italiaans stoofpotje met kip, Kalkoen gerookt, Roze bietenlinguine, Rookworst, Soto ayam, Zoete aardappeltortilla met manchego
wine-score-star

2024

wine-score-star

2023

wine-score-star

2021

Rosé
- Côtes de Provence - Frankrijk
Producent: Château La Gordonne
cinsault >grenache >
12,5%
licht
Biologisch
De Groene Hamersma
Te koop bij Prijs
Albert Heijn € 9.29
Sluiten ×

Schrijf je in voor de Nieuwsbrief

Alle goed scorende week-aanbiedingen, de wijnevent kalender en wekelijks tientallen nieuw geproefde wijnen! Met informatie en tips over de beste wijnen op de Nederlandse schappen.