By Colaris

Le Grand Fleuve 2023
Geproefd op 4 juni 2025

De Rhône. Ruim 800 kilometer lang. Beweer dan maar eens dat het geen grande fleuve is, een grote rivier.

Fikse hoeveelheid wijn komt er ook uit de regio met dezelfde naam. En welbeschouwd bijna nooit teleurstellend. Die van Richard Maby, wijnmaker van het jaar in de Rhône in 2021, is zelfs heel goed. En daar shopt deze importeur om hun By Colaris te laten produceren. Biologisch, bijna vanzelfsprekend tegenwoordig.

Zodoende: kersen van onbesproken gedrag, ruim in de pure pruim, van nature opgewekt en dartel, lekker peperig en onbezonnen.

Laat maar stromen.

wine-score-star

2023

Rood
- Côtes du Rhône - Frankrijk
Producent: By Colaris grenache >mourvèdre >syrah >
14,5%
medium
Biologisch
De Groene Hamersma
Te koop bij Prijs
Colaris € 12.50
wijn spijs icon Wat eten we er bij?
Vegahamburger, Broodje ham kaas, Emmentaler, Hartige gehaktschotel met zoete aardappelpuree, Ovenschotel met worst en witte bonen, Pot au feu, Zwarte bonenstoof met chipotl, chocola, korianderzaad en komijn, Pittige roerbak met gehakt en zwarte bonen, Indonesische keuken, Macaroni met gehakt
Sluiten ×

Schrijf je in voor de Nieuwsbrief

Alle goed scorende week-aanbiedingen, de wijnevent kalender en wekelijks tientallen nieuw geproefde wijnen! Met informatie en tips over de beste wijnen op de Nederlandse schappen.