Tempranillo die laat zien dat hij het ook best zelf kan. Zonder houtopvoeding. En dat hij dan vol fruit is als een Spaanse beaujolais.
2022
Te koop bij | Prijs |
Vindmijnwijn.nl | € 10.95 |
Vinavarra | € 10.95 |
|
Tacos, Aubergine, Jambalaya, Spaanse kip met paprikasaus, Bibimbap met rund, Eekhoorntjesbrood, Kapucijners met spek, Kikkererwten taco's met chorizo en kaas, Kip met paprika’s, Paella |
2022
Te koop bij | Prijs |
Vindmijnwijn.nl | € 10.95 |
Vinavarra | € 10.95 |
|
Tacos , Aubergine , Jambalaya , Spaanse kip met paprikasaus , Bibimbap met rund , Eekhoorntjesbrood , Kapucijners met spek , Kikkererwten taco's met chorizo en kaas , Kip met paprika’s , Paella , ... |
Alle goed scorende week-aanbiedingen, de wijnevent kalender en wekelijks tientallen nieuw geproefde wijnen! Met informatie en tips over de beste wijnen op de Nederlandse schappen.
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij technologieën zoals cookies om informatie over je apparaat op te slaan en/of te raadplegen. Hierdoor kunnen we o.a. onze site verbeteren en optimaliseren. Meer over ons cookiebeleid vind je hier.