Domaine du Bois des Dames

3 LITER 2022
Geproefd op 13 december 2023

Plan de Dieu. Ach ja, die plannen van Onze-Lieve-Heer. Die pakken getuige de berichten in het nieuws niet altijd even goed uit. Maar in het geval van deze côtes du rhône niets dan lof. Was dat voormalige nonnenklooster in de buurt van Gigondas, toch nog ergens goed voor.

Veel rood en zwart fruit, met aangename zuren en een voorzichtige specerijentoets. Halleluja, prima. Steek een kaarsje op en zet het op de eettafel. Vers worstje erbij. Klaar.

wine-score-star

2022

Rood
- Côtes du Rhône-Villages, Plan de Dieu - Frankrijk
Producent: Domaine du Bois des Dames grenache >mourvèdre >syrah >
14%
vol
Duurzaam
De Groene Hamersma
Te koop bij Prijs
Bibovino € 46.00
wijn spijs icon Wat eten we er bij?
Indonesische keuken, Zwarte bonenstoof met chipotl, chocola, korianderzaad en komijn, Kapucijners met spek en uien, Griekse Kofta met tzatziki, Kaasfondue, Vleesfondue, Harira pittig met lnzen en rundergehakt, Pot au feu, Saucisson, Zweedse gehaktballetjes met Rösti
Sluiten ×

Schrijf je in voor de Nieuwsbrief

Alle goed scorende week-aanbiedingen, de wijnevent kalender en wekelijks tientallen nieuw geproefde wijnen! Met informatie en tips over de beste wijnen op de Nederlandse schappen.