Valpolicella is er in vele soorten en maten. Van roodkleurig regenwater (van zure regen) tot vloeibare Tony Chocolonely-reep.
In kwaliteit variërend van droevig tot denderend. Maar deze van Sartori is een uitvoering zoals-ie ons bevalt. Recht door zee valpolicella.
Geen eikengerommel, geen gepimp of geknutsel. Zorgt ervoor dat dat fruitenkruid lekker jong en fris blijft. Opgewekt fruit. Vlezige kersjes. Zacht bittertje. Verkwikkend. Energiek. En dorstlessend.
Koeler te drinken.
2024
2018
| Te koop bij | Prijs |
| De Monnik Dranken | € 8.75 |
|
|
| Pasta napolitana, Pasta met aubergine en chorizokruim, Tikka Traybake met kip, bloemkool en trostomaatje, Salami, Spaghetti met pompoen en salami, Gnocchi, Canneloni rolletjes, Italiaans stoofpotje met kip, Romige bloemkoolpasta, Risotto met kip |
2024
2018
| Te koop bij | Prijs |
| De Monnik Dranken | € 8.75 |
Alle goed scorende week-aanbiedingen, de wijnevent kalender en wekelijks tientallen nieuw geproefde wijnen! Met informatie en tips over de beste wijnen op de Nederlandse schappen.
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij technologieën zoals cookies om informatie over je apparaat op te slaan en/of te raadplegen. Hierdoor kunnen we o.a. onze site verbeteren en optimaliseren. Meer over ons cookiebeleid vind je hier.