Divin

Pinot Noir 'Grande Réserve'
Geproefd op 12 november 2025

'Grande Réserve' belooft het etiket.

Maar de grootste belofte staat er in piepkleine lettertjes ondergeschreven: 'Grande Réserve by J. de Villebois' treffen we verstopt op het achteretiket. En dat zouden wij juist van de daken roepen.

Want J. de Villebois kennen we als een buitengewoon goede producent van alle het fijne wit op basis van sauvignon blanc dat de Loirevallei te bieden heeft. Val de Loire, Touraine, Pouilly-Fumé, Menetou-Salon, Sancerre...Villebois heeft de mooiste uitvoeringen. Kijk maar elders in De Grote Hamersma voor de uitvoeringen met alcohol.

Maar ook met pinot noir, een druif die zich evenzeer ter plekke bijzonder thuis voelt, pakt J. lekker uit. Iets koelen en frisse aardbeien, besjes en frambozen op een luchtig opgeschud bedje van groene kruiderij vallen de alcoholvrijbuiter ten deel.

wine-score-star
-
Wijn
Rood
0,5%
Producent: Divin
Medium
Alcoholvrij
Gedealcoholiseerd
pinot noir >
Inhoud
75cl
kCal/100ml
17
Suiker (gr/100ml)
2.7
Te koop bij Prijs
Gall & Gall € 14.99
wine-score-star
-
Wijn
Rood
0,5%
Producent: Divin
Medium
Alcoholvrij
Gedealcoholiseerd
pinot noir >
Inhoud
75cl
kCal/100ml
17
Suiker (gr/100ml)
2.7
Te koop bij Prijs
Gall & Gall € 14.99
Sluiten ×

Schrijf je in voor de Alcoholvrij Nieuwsbrief

Wekelijks proeven wij nieuwe alcoholvrije dranken. Blijf op de hoogte.