Siegfried

Wonderleaf
Geproefd op 12 augustus 2025

Deze alcoholvrije versie van de Berlijnse gin is super kruidig. Als je fan bent van kruidnagels, dan is dit de alcoholvrije gin van je dromen. In de smaak valt de balans met citrus op, plus wat rokerigheid. Ook zit er flinke pittigheid in afdronk.

Vergeleken bij sommige andere 0.0 gins, voegt deze daarom wel echt iets toe aan je alcoholvrije gin tonic. De smaakt is krachtig, ik denk perfect in combinatie met een indian tonic en een schijfje sinaasappel erbij.

Siegfried Rheinland Dry Gin is een Duitse gin. Vincent Honrodt ontdekte een verloren fles Kornbrand (een Duitse gedistilleerde drank) van zijn grootvader en raakte overtuigd van het belang om de familietraditie van distilleren voort te zetten. Dit leidde tot een partnerschap met de Schilkin-distilleerderij in Berlijn om hoogwaardige regionale distillaten te produceren.

afbeelding-Siegfried Wonderleaf
wine-score-star
-
Spirit
Gin
0%
Producent: Siegfried
Kruidig
Alcoholvrij
Inhoud
70cl
Te koop bij Prijs
Gall & Gall € 10.99
wine-score-star
-
Spirit
Gin
0%
Producent: Siegfried
Kruidig
Alcoholvrij
Inhoud
70cl
Te koop bij Prijs
Gall & Gall € 10.99
Sluiten ×

Schrijf je in voor de Alcoholvrij Nieuwsbrief

Wekelijks proeven wij nieuwe alcoholvrije dranken. Blijf op de hoogte.