Steinbock

Riesling Zero
Geproefd op 13 augustus 2025

Deze gedealcoholiseerde riesling uit de Moezel heeft een zachte, frisse smaak en een verrassend randje voor de oplettende drinker: een subtiele hint van de kenmerkende riesling "gout de petrol" - dat lichte, minerale vleugje dat echte liefhebbers herkennen en waarderen.

De balans is prima, net als hun bubbelversie. Zacht in de mond, aangenaam om te drinken, en met een verrassend zoute afdronk die je even doet nadenken.

Martin Foradori Hofstätter nam in 1992 het familiebedrijf in Alto Adige over en drukte er meteen zijn eigen stempel op. Met een mix van traditie en vernieuwing bouwde hij het wijngoed verder uit, zowel in Italië als daarbuiten. Zijn grote liefde voor riesling bracht hem in 2014 naar de Moezel, waar hij Weingut Dr. Fischer overnam om met top rankende rieslingwijngaarden te werken.

In 2017 volgde een uitbreiding naar Trentino, het geboorteland van zijn voorouders, met de aankoop van Maso Michei, een wijndomein hoog in de bergen. Vandaag de dag is Hofstätter een van de grootste familiewijngaarden in Alto Adige, met meerdere generaties die zich inzetten voor het bedrijf.

afbeelding-Steinbock Riesling Zero
wine-score-star
-
Wijn
Wit
0.5%
Producent: Steinbock
Licht
Alcoholvrij
Gedealcoholiseerd
Inhoud
75cl
kCal/100ml
18
Suiker (gr/100ml)
3.3
Te koop bij Prijs
MoJu Zero € 13.90
wine-score-star
-
Wijn
Wit
0.5%
Producent: Steinbock
Licht
Alcoholvrij
Gedealcoholiseerd
Inhoud
75cl
kCal/100ml
18
Suiker (gr/100ml)
3.3
Te koop bij Prijs
MoJu Zero € 13.90
Sluiten ×

Schrijf je in voor de Alcoholvrij Nieuwsbrief

Wekelijks proeven wij nieuwe alcoholvrije dranken. Blijf op de hoogte.