De overbuurman van Sancerre zwaait vriendelijk vanuit de wetenschap dat hij niet onderdoet voor het wit aan de overkant van de Loire.
Sappige, naar buxus buigende, goed gevulde, zacht-zwoele pouilly-fumé. Père et fils zijn erg goed bezig.
2023
Te koop bij | Prijs |
The Wine List | € 27.25 |
|
Gravad lax, Pasta Pad Thai, Pasta met vis, Linguine met garnalen in citroen-roomsaus, Forelsalade, Groentegerechten, Caesar Salad, Zwaardvis, Gebakken camembert, Lentepizza met asperges, doperwten en een eitje |
Alle goed scorende week-aanbiedingen, de wijnevent kalender en wekelijks tientallen nieuw geproefde wijnen! Met informatie en tips over de beste wijnen op de Nederlandse schappen.
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij technologieën zoals cookies om informatie over je apparaat op te slaan en/of te raadplegen. Hierdoor kunnen we o.a. onze site verbeteren en optimaliseren. Meer over ons cookiebeleid vind je hier.