De overbuurman van Sancerre zwaait vriendelijk vanuit de wetenschap dat hij niet onderdoet voor het wit aan de overkant van de Loire.
Sappige, naar buxus buigende, goed gevulde, zacht-zwoele pouilly-fumé. Père et fils zijn erg goed bezig.
2023
| Te koop bij | Prijs |
| The Wine List | € 27.25 |
|
|
| Kabeljauw met citroen, Piperade, Spinazie met pecorinokaas, Mosselen, Salade van venkel en bloedsinaasappel, Mosterd, Salade, Gado gado, Haloumi met tomaat, Gefrituurd eten |
2023
| Te koop bij | Prijs |
| The Wine List | € 27.25 |
|
|
| Kabeljauw met citroen , Piperade , Spinazie met pecorinokaas , Mosselen , Salade van venkel en bloedsinaasappel , Mosterd , Salade , Gado gado , Haloumi met tomaat , Gefrituurd eten , ... |
Alle goed scorende week-aanbiedingen, de wijnevent kalender en wekelijks tientallen nieuw geproefde wijnen! Met informatie en tips over de beste wijnen op de Nederlandse schappen.
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij technologieën zoals cookies om informatie over je apparaat op te slaan en/of te raadplegen. Hierdoor kunnen we o.a. onze site verbeteren en optimaliseren. Meer over ons cookiebeleid vind je hier.