Cantine Pellegrino

Grillo 'Cardilla' 2023
Geproefd op 6 september 2024

Druif grillo, sinds onheuglijke tijden slechts in zijn thuisland Sicilië bekend, is nog steeds geen wereldster. Stiekem hopen we dat dat zo blijft, maar dat zit er niet in, vrezen we. Zulke heerlijke, karaktervolle wijnen, die moeten toch de wijnschappen wereldwijd veroveren? En dan is het voorbij, die veel te vriendelijke prijzen.

Gul vol fruit, ruim voorzien van zonnige kruidengeuren. Zacht en rijk en toch pittig droog.

 

wine-score-star

2023

Wit
- Sicilia - Italië
Producent: Cantine Pellegrino grillo >
13%
medium
Te koop bij Prijs
De Monnik Dranken € 7.95
wijn spijs icon Wat eten we er bij?
Tikka Traybake met kip, bloemkool en trostomaatje, Gefrituurd eten, Pasta ovenschotel met tonijn, peultjes en kastanjechampignons, Courgettepasta met kip en spinazie, Gegrilde witlof met uienjam en burrata, Risotto asperges, Risotto pompoen, Kip uit de oven met citroen en groene kruiden, Gegratineerde venkel met rode peper, Pasta Sardines
Sluiten ×

Schrijf je in voor de Nieuwsbrief

Alle goed scorende week-aanbiedingen, de wijnevent kalender en wekelijks tientallen nieuw geproefde wijnen! Met informatie en tips over de beste wijnen op de Nederlandse schappen.