Bohem

Frizzante
Geproefd op 28 augustus 2024

Frizzante, dus niet al te enthousiast mousserend, net zoals veel prosecco frizzante is. En daar heeft hij ook wel wat van: voorzien van gezellig fruit, niet zo eng strakdroog. Al heeft deze wel wat meer pit dan de gemiddelde prosecco, zeker die in deze vriendelijke prijsklasse. En hij is niet alleen in naam biologisch, maar smaakt ook oprecht puur en zuiver.  Blijft je ook de volgende ochtend aangenaam bij.

wine-score-star

2024

Wit Mousserend
- Spanje - Spanje
Producent: Bohem airén >sauvignon blanc >
11%
droog
Biologisch
Vegan
De Groene Hamersma
Te koop bij Prijs
Picnic € 5.79
wijn spijs icon Wat eten we er bij?
Zoete aardappelsalade, Tempura, Zalm met citroen, Sushi, Dim Sum, Slaschuitjes met eiersalade, Aziatische koolsalade, Miso soep, Vis gestoomd, Frisse aziatische omelet met garnalen
wine-score-star

2024

Wit Mousserend
- Spanje - Spanje
Producent: Bohem
airén >sauvignon blanc >
11%
droog
Biologisch
Vegan
De Groene Hamersma
Te koop bij Prijs
Picnic € 5.79
Sluiten ×

Schrijf je in voor de Nieuwsbrief

Alle goed scorende week-aanbiedingen, de wijnevent kalender en wekelijks tientallen nieuw geproefde wijnen! Met informatie en tips over de beste wijnen op de Nederlandse schappen.