Abbotts & Delaunay

Grenache Rosé 'Les Fruits Sauvages' 2023
Geproefd op 27 mei 2024

Dat kennen we, zo'n verhaal op het achteretiket: dat ze stand en land - in dit geval Zuid-Frankrijk - zijn afgereisd om de beste wijngaarden te vinden, waar ze vervolgens door dag en nacht door te werken de beste druiven hebben geoogst, die ze met bloed, zweet en tranen tot prachtwijn hebben geperst.

Maar hier krijg je echt wat extra's in je glas. De fles kost meer dan de doorsnee pays d'oc, maar de inhoud biedt beduidend meer plezier. Subtiel fruit, fijn wat zonnige kruiden, een schone, heldere smaak. Een slanke, sierlijke rosé met pret en diepgang.

wine-score-star

2023

Rosé
- Pays d’Oc - Frankrijk
Producent: Abbotts & Delaunay grenache >
12,5%
medium
Te koop bij Prijs
Les Généreux € 9.95
wijn spijs icon Wat eten we er bij?
Lobster Roll, Surinaamse keuken, Hartige baklava met zoete aardappel en feta, Geroosterde kip met citrusvruchten en wortels, Rendang, Aloo Gobi, Vispakketjes met aardappel, Bibimbap met rund, Lam Tagine, Salade jet tomaat en pijnboompitten
Sluiten ×

Schrijf je in voor de Nieuwsbrief

Alle goed scorende week-aanbiedingen, de wijnevent kalender en wekelijks tientallen nieuw geproefde wijnen! Met informatie en tips over de beste wijnen op de Nederlandse schappen.