Brut, dus goed droog, en ook Royal. Champagne die je doet beseffen dat champagne meer is dan zomaar prikwijn. Een rijke, royale smaak met diepgang.
| Te koop bij | Prijs |
| Jumbo België | € 40.99 |
|
|
| Quesadilla's met kimchi, Sashimi, Zoete aardappelsalade, Boter saus, Lentefrittate met verse tuinbonen, groene asperges en opgeklopte ricotta, Gravlax, Groene shakshuka met extra veel groente, Shoarma, Tempura, Fruit de Mer |
Alle goed scorende week-aanbiedingen, de wijnevent kalender en wekelijks tientallen nieuw geproefde wijnen! Met informatie en tips over de beste wijnen op de Nederlandse schappen.
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij technologieën zoals cookies om informatie over je apparaat op te slaan en/of te raadplegen. Hierdoor kunnen we o.a. onze site verbeteren en optimaliseren. Meer over ons cookiebeleid vind je hier.