Saint Germain

2022
Geproefd op 1 maart 2024

Chardonnay uit z'n thuisland, van z'n geboortegrond: Bourgogne. Chardonnay dus met een subtiel je ne sais quoi, dat al die andere chardonnays van overal ter wereld niet hebben.

Helaas betaal je daar ook voor. Gelukkig is er ook de Mâcon, dat minder bekende stukje Bourgogne, waar de prijzen vriendelijk zijn. En de wijnen ook.

wine-score-star

2022

Wit
- Bourgogne - Frankrijk
Producent: Saint Germain chardonnay >
12,5%
medium
Te koop bij Prijs
Jos Beeres Wijnkoperij € 14.95
Dirck3 € 13.99
wijn spijs icon Wat eten we er bij?
Quiche, Pasta met gebakken zalm, verse tuinbonen en citroen, Oesters, Abbaye de Cîteaux, Venkelschotel met aardappel, Snijbonenstamp met oude kaas, Gravlax, Witte asperges met gerookte zalm, ei en botersaus, Gele rijst met kip, Hollandaise saus
Sluiten ×

Schrijf je in voor de Nieuwsbrief

Alle goed scorende week-aanbiedingen, de wijnevent kalender en wekelijks tientallen nieuw geproefde wijnen! Met informatie en tips over de beste wijnen op de Nederlandse schappen.