Ene Apollo op het label. Is een gans. Hier schadewild daar protagonist van het natuurlijke en ongerepte leven op het domein. Bloemen, bijen, geen kunstmest, herbiciden, pesticiden. Wel al sinds jaar en dag een lekkere valpolicella.
Staat stevig in zijn schoenen. Met dikke leren zolen ook. Gelukkig lopen ze wel soepel. Zal door die fijne zuren komen. Gaan op wandeltocht langs bosfruit dat in de berm groeit; wilde aardbeitjes, rode bessen, elders kersen plus wat blad: randje groen.
Vindt onderweg een bittere chocoladereep. Als er nog maar een gaatje overblijft voor de maaltijd van vanavond: pasta met ragù. Van gans, dat is hier een optie. Koop deze dan bij De Predetariër die maken er overigens ook een heerlijke rendang mee.