Pinot Grigio die wel erg ver uit zijn natuurlijke habitat is. Zoekt de zon op en gaat daarvoor naar Sicilië. Niet bepaald zijn eigen postcodegebied. Maar heeft ondanks dat nog altijd veel frisheid.
Neigt daarnaast naar de bekende peren die nog van de boom af moeten vallen, de appel valt bovendien ook niet ver van de boom. Daarnaast nog citroen en grapefruit. In de bonus deze keer een meloen. Een Siciliaanse wel te verstaan.
2024
2022
2021
2020
2019
Te koop bij | Prijs |
Gall & Gall | € 7.99 |
|
Risotto klassiek, Griekse maaltijdsalade met gegrilde kip, Spaghetti met mosselen en venkel, Pizzoccheri Italiaanse bergpasta met spitskool en kaas, Salade van parelcouscous en groene groenten, Risotto groenten, Pasta met rode pesto en doperwtjes, Vegetarische stoofschotel met parelgort en venkel, Aji de Gallina, Käsespätzle |
2024
2022
2021
2020
2019
Te koop bij | Prijs |
Gall & Gall | € 7.99 |
Alle goed scorende week-aanbiedingen, de wijnevent kalender en wekelijks tientallen nieuw geproefde wijnen! Met informatie en tips over de beste wijnen op de Nederlandse schappen.
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij technologieën zoals cookies om informatie over je apparaat op te slaan en/of te raadplegen. Hierdoor kunnen we o.a. onze site verbeteren en optimaliseren. Meer over ons cookiebeleid vind je hier.