Antonin Rodet

Chardonnay 'Grande Sélection' 2024
Geproefd op 18 maart 2025

Het huis Antonin Rodet maakt sinds 1875 bourgogne. Omdat wijn uit de Cõte d’Or bij de meeste mensen niet in het budget past, maken de meeste wijnhuizen in Bourgogne ook chardonnay en pinot noir met goedkopere druiven uit andere streken. Je kunt met chardonnay echter alle kanten op. Van vet en zichzelf overschreeuwend in zonovergoten oorden, tot rank, fris en subtiel in meer noordelijke of hoger gelegen streken.

De druiven voor deze witte komen “ergens uit Franrijk” (vin de France), maar dat is zeker geen diskwalificatie. Hij doet de bourgondische oorsprong eer aan. Met niet teveel alcohol, chablisachtige zuren, het fruit van witte perzik en een klein botertje.

wine-score-star

2024

wine-score-star

2023

wine-score-star

2021

wine-score-star

2020

Wit
- Vin de France - Frankrijk
Producent: Antonin Rodet chardonnay >
12,5%
medium
Te koop bij Prijs
Albert Heijn nu van €7.59 voor €5.69
wijn spijs icon Wat eten we er bij?
Pittige currysoep vol met groentes, Poke bowl kip, Traybake met kip, courgette en balsamico, Saltimbocca vis, Loaded sweet potato, Zalm gerookt, Zalm, Pasta met gebakken zalm, verse tuinbonen en citroen, Omelet, Makreel
Sluiten ×

Schrijf je in voor de Nieuwsbrief

Alle goed scorende week-aanbiedingen, de wijnevent kalender en wekelijks tientallen nieuw geproefde wijnen! Met informatie en tips over de beste wijnen op de Nederlandse schappen.