Druiven onbekend maar er zal marsanne in zitten, waarschijnlijk ook wat viognier en wellicht ook nog een portie grenache blanc. Hoe dan ook: dik voor elkaar.
Gul, zacht, en fruitig. Perzik ontmoet wat abrikoos, terwijl de zon schijnt. Fijne bijdrage vanuit het zuidelijke kruidenrek en prettig balancerende zuren. Koopje.
2022
2020
Te koop bij | Prijs |
Lidl | € 5.69 |
|
Saucisson, Emmentaler, Geroosterde kip met kaneel en sinaasappel, Pittige roerbak met gehakt en zwarte bonen, Vegetarisch beef Wellington met paddenstoelen en pompoen, Thaise curry met kikkererwten, Italiaanse kip met spinazie, Quiche met gekarameliseerde ui, Tajine, kip, abrikoos en sinaasappel, Broodje ham kaas |
2022
Te koop bij | Prijs |
Lidl | € 5.69 |
Alle goed scorende week-aanbiedingen, de wijnevent kalender en wekelijks tientallen nieuw geproefde wijnen! Met informatie en tips over de beste wijnen op de Nederlandse schappen.
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij technologieën zoals cookies om informatie over je apparaat op te slaan en/of te raadplegen. Hierdoor kunnen we o.a. onze site verbeteren en optimaliseren. Meer over ons cookiebeleid vind je hier.